Про нас

Первак - український ресторан в центрі міста.

Первак це заклад, який має свою власну, характерну атмосферу. Перебуваючи в історичному центрі, недалеко від відомого Бессарабського ринку ресторан в українському стилі познайомить вас зі столицею, яка існувала в кінці XIX - початку XX століття.

Кожен з восьми залів має свою особливість. Також, рекомендуємо вам звернути увагу на затишну літню терасу з незвичайною атмосферою заміського клубу.

Одна з основних пам'яток - це по-справжньому смачна кухня.

Обов'язково спробуйте настоянки власного приготування. Занурившись в національну культуру, ви можете зазирнути до нашої сувенірної крамнички і купити вишиванку ручної роботи на згадку про Київ. Гостей у нас люблять і ми даруємо в подарунок фірмові настоянки, а вечорами обов'язково наливаємо «на коня».

welc_01

КУХНЯ

Первак - ресторан традиційної української кухні.

Складно встояти перед ароматним борщем і апетитними варениками, які у нас готують з різними начинками. Кров'янка, 5 видів сала або традиційна котлета по-київськи - виберіть з широкого асортименту меню те, чого так давно хотілося. Щоб підкріпити апетит, обов'язково потрібно замовити фірмові домашні настоянки.Коли ви відчуєте унікальну атмосферу закладу, то зрозумієте, що це з повним правом кращий ресторан української кухні в Києві. Всі страви готуються з сезонних локальних продуктів. Влаштуйте справжній український банкет у ресторані «Первак»!


ЗАЛИ

Хрещатик

Хрещатик поділяється на правий та лівий. Ліва сторона простора, світла і з великою кількістю рослин. Права сторона - затишний простір, що нагадує старовинну квартиру з антикварними меблями. Розділяють Хрещатик вінтажні сходи, з декількома, справжніми сходинками 1902 року.

Липки

Піднявшись нагору по сходах, ви потрапляєте в зал-галерею з дахом та безліччю таємничих дверей. Захоплюючий вид зверху, дозволяє насолодитися інтер'єром ресторану. На стінах - ретро-фото, а в кутку скромно вщух грамофон. Атмосфера затишку та усамітнення.

Бессарабка

Бессарабка - це славетний столичний ринок, відомий ще з кінця XVIII століття. Ринок славився тим, що там завжди можна було купити все найсвіжіше та найсмачніше. Зал Бессарабка відомий своїм апетитним «Обжернимрядом». Пройти повз цієї зали складно - тут часто грає жива музика, тому можна не стримуючи себе, від душі потанцювати.

Бібліотека

Затишна і красива зала зі старовинними книгами і портретами на стінах. Ресторани в українському стилі зазвичай не мають таких зал. Однак, перебуваючи в Перваку, кожен може поринути в атмосферу справжньої, історичної столиці з її багатим внутрішнім змістом.

Питна Аптека

Питна Аптека - це старовинний затишний бар. Мікстури, які видає аптекар-бармен, точно вилікують вас від смутку й печалі, а медсестри, неодмінно піднімуть ваш настрій. Різноманітність наших домашніх настоянок стимулює одужання кожного пацієнта.

Провінційний

Провінційний ідеально підходить для тих компаній, які хочуть усамітнитися в великих і затишних кибитках. В цій залі ресторан в українському стилі відкриє для вас таємницю тихої, теплої ночі. Над головою, неспішно будуть пропливати хмари, а м'яке світло ламп спонукати до довгих та щирих розмов.

Старий Львів

Ця зала - площа "Ринок" в центрі старого Львова з затишними столиками. Казкові види міста за віконцями, художній розпис на стелі, два величних леви, що охороняють спокій відвідувачів, оригінальна архітектура - таку трохи казкову і приємну атмосферу вам подарує зала Старий Львів.